Para Birimi
1$ = 9.51 - 1 = 11.03
Tulumlar

Arteriyel kan alımı sırasında, bir intravenöz (IV) hat yerleştirmek, acil Serviste veya travma vakalarında kullanılmak üzere.

Tümünü Gör
images
Önlükler

Temel bakım, standart izolasyon, ziyaretçiler için önlük veya standart bir tıbbi birimde kullanılmak üzere.

Tümünü Gör
images
Yüz Maskeleri

75 g. Meltblown yüz maskesi, bakteriyel filtrasyon% 96. Yüksek bakteriyel filtrasyon verimi. Orta katmandaki özel filtre sayesinde anti bakteriyel özelliğe sahiptir.

Tümünü Gör
face mask
Boneler

Ölçü 52 cm, çift taraflı elastik kauçuk, her boyuta uyacak esneklik.

Tümünü Gör
images

Mayamed Medikal Tekstil

Mayamed Tekstil, diğer bir adıyla Maya Medical, İstanbul'da kurulmuş bir medikal tekstil üretim ve ihracat şirketidir.

15 senelik tecrübesi ile medikal tekstil sektöründe üretim ve ihracat alanlarında faaliyet gösteren Maya Medical; Avrupa'nın önde gelen ülkelerine ve dünyanın çeşitli ülkelerine, gerek özel firmalara gerekse devlet kurumlarına medikal ürünlerin üretimini ve ihracatını yapmaktadır. Geniş üretim kapasitesi sayesinde ve son teknoloji üretim araçları ve kaliteli tekstil malzemeleri kullanarak; toptan medikal tekstil ürünleri üretimi konusunda istekleri karşılamaktadır. 

Ürünlerimiz

Üretimini yaptığımız ürün başlıkları arasında, tek kullanımlık yüz maskeleri, tek kullanımlık önlükler, cerrahi önlükler, izolasyon önlüğü, koruyucu tulumlar, kullan at boneler, tek kullanımlık eldivenler, yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir maske, önlük, üniforma ve tulumlar ve başka bir çok ürün türü mevcuttur. Ürünler sayfasını ziyaret ederek tüm ürün kategorilerini ve ürünleri görebilir, ürünlere ait tüm bilgilere ve sertifikalara ulaşabilirsiniz. Web sitemizde üyelik oluşturarak veya bize direk ulaşarak ürün siparişi verebilirsiniz.

Referanslar

Referanslarımız arasında, Almanya Sağlık Bakanlığı, ABD Sağlık ve İnsan Hizmetleri Bakanlığı, Fransa Sağlık Bakanlığı, İtalya Sağlık Bakanlığı gibi birçok devlet kurumu bulunmaktadır. Tamamını referanslarımız sayfasını ziyaret ederek inceleyebilir, verdiğimiz hizmetten memnun kalan mutlu müşterilerimiz arasına katılmak için bir fikir edinebilirsiniz.

Kalite Sertifikalarımız

Ayrıca Mayamed Tekstil'in kalitesi almış olduğu sektör sertifikalarıyla da tasdiklidir.  Dilerseniz sertifikalar sayfasından tüm şirket ve ürün sertifikalarını görüntüleyebilirsiniz. Ürün sayfalarında da ilgili ürünün sertifikası, ürün bilgileri, özellikleri gibi tüm bilgilere erişebilirsiniz.

Referanslar

Birlikte çalıştığımız değerli iş ortaklarımızdan bazıları.

Tümünü Gör
image Almanya Sağlık Bakanlığı
image Amerika Sağlık Bakanlığı
image Kızılhaç
image Sırbistan Sağlık Bakanlığı
image Belçika Sağlık Bakanlığı
image Arnavutluk Sağlık Bakanlığı
SİZİ ARAYALIM.
X
Formu doldurun, sizi hemen arayalım.
WhatsApp'tan yazın
İletişim
Bizi Arayın